]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Культура // П'ятниця, 6 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Витрати на "Євробачення-2017" перевищать очікуваний дохід. Як триває підготовка до конкурсу

час публікації: 6 cічня 2017 р., 08:33
останнє оновлення: 6 cічня 2017 р., 09:59
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Пісенний конкурс "Євробачення-2017", який відбудеться у Києві, має іміджеве значення для України попри те, що витрати на нього перевищать очікуваний дохід. Про це заявила виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Вікторія Романова в ефірі Громадського.

"Євробачення" є іміджевим проектом. Це не витрати, це інвестиції. Я б радила саме так розглядати ці кошти. Ми всі розуміємо, що це витратна частина. Вона чимала. Це одночасно й інвестиції в Україну, в інфраструктуру, в імідж і в майбутнє", - сказала вона.

Передбачається, що дохід від проведення "Євробачення-2017" в Україні становитиме близько 200 млн грн, а закладені витрати - майже 430 млн грн.

Зазначимо, перемога Джамали на "Євробаченні-2016" принесла не лише радість, а й величезний масив роботи, пов'язаної з проведенням конкурсу в Україні. Організацією найбільшої музичної події року опікується Національна телекомпанія України (НТКУ), яка відзвітувала про те, що вже зроблено, пише 112 Україна.

Вже 1 червня 2016 року Кабінет міністрів України затвердив склад Організаційного комітету з підготовки і проведення Євробачення-2017 на чолі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

З 24 червня розпочався відбір міста-господаря "Євробачення", який тривав трохи більше двох місяців і складався з чотирьох етапів: подання заявок, аналіз їх робочою групою НТКУ, подання на засіданні Оргкомітету та обрання фіналістів й інспекція міст-фіналістів.

За результатами відбору містом-господарем "Євробачення-2017" оголосили столицю України - Київ. Головною ареною пісенного конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Це найбільша виставкова споруда України, до архітектурного ансамблю якої входять три павільйони загальною площею 58 тис. кв. м. Комплекс має сучасну систему вентиляції і кондиціонування повітря, 15 конференц-залів, прес-центр, ресторани і кафе.

Фінансування "Євробачення" буде відбуватися з кількох джерел. З державного бюджету на підготовку та проведення пісенного конкурсу виділено 455,7 млн гривень, а Київ як місто-господар вносить свій внесок у розмірі 200 млн гривень. Передбачається певний дохід від спонсорських і рекламних надходжень, а також від продажу квитків.

На засіданні 11 жовтня уряд затвердив План заходів з підготовки та проведення "Євробачення". Також міністри вирішили не застосовувати граничні суми витрат на придбання необхідного обладнання. Усі необхідні для організації заходу тендери дозволили проводити за спрощеною процедурою. А Кабінет міністрів затвердив спеціально визначений перелік таких товарів, робіт і послуг.

Крім того, Кабмін скасував обмеження щодо тимчасового перебування в Україні для іноземців, які беруть участь у підготовці "Євробачення".

Паралельно формувалася команда "Євробачення-2017". В її нинішньому складі вже 20 співробітників НТКУ і 18 додатково залучених фахівців. Але вже поступово кількість людей, які працюватимуть над організацією міжнародного пісенного конкурсу в Україні, буде збільшуватися.

Укладено договір з адміністрацією головної арени пісенного конкурсу - Міжнародним виставковим центром з оренди приміщень для підготовки і проведення "Євробачення-2017". Оренда коштуватиме 35,1 млн грн. Проведено відбір компанії, яка буде займатися оснащенням МВЦ трибунами.

Обраний підрядник і концепція дизайну "Євробачення-2017". Продакшн-дизайнером, який розробить дизайн сцени, стане компанія Wieder Design і всесвітньо відомий дизайнер Флоріан Відер. Це вже четверта сцена, яку він буде розробляти для міжнародного пісенного конкурсу. Відер вважає своїм головним завданням - створити відчуття щастя і захоплення у кожного, хто долучиться до "Євробачення".

"Я вже запланував використовувати деякі революційно нові напрацювання, але поки що буду тримати їх у секреті. Дизайн сцени "Євробачення-2017" буде унікальним і відмінним від попередніх шоу", - пообіцяв він.

Визначено офіційного туристичного оператора. Послуги на замовлення готельних номерів на період проведення конкурсу буде надавати компанія Pilot.ua.

Визначено переможця відбору креативної концепції "Євробачення-2017". Переможцем стало творче об'єднання з двох креативних агентств: Republique та Banda agency, що спеціально для цього проекту об'єдналися в компанію "Група РЕ Дизайн". Ідеї логотипу та слогану пісенного конкурсу, який прийматиме Україна, запропонували 11 найкращих креативних агентств країни. Презентація креативної концепції відбудеться в січні 2017 року.

З 19 грудня стартував добір волонтерів, які будуть працювати з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також допомагати в телевізійному виробництві шоу, бекстейдж і фан-зоні. За першу добу відбору НТКУ отримала 1500 анкет від охочих взяти участь у Eurovision Voluteers' Family. На сьогодні кількість анкет перевищила 5000.

Триває робота з добору основних локацій "Євробачення-2017". До них належать місця проведення церемонії відкриття і червоної доріжки, а також розміщення містечка "Євробачення" і "Євроклубу".

Запущена активна робота з креативного наповнення трьох шоу пісенного конкурсу. Цим займається шоу-продюсер Стюарт Барлоу і креативний продюсер Олег Бондарчук. Барлоу має понад 25 років досвіду в медіа-індустрії. Він вже працював на "Євробаченні" 2011 року в Дюссельдорфі, брав участь у творчому виробництві пісенних конкурсів у Баку, Мальме, Копенгагені, Відні.

Боднарчук - режисер і креативний директор масштабних українських і зарубіжних шоу. Працював над проектами "Фабрика зірок", "Голос країни" і "Голос діти". З успіхом проявив себе як режисер на проекті "Аmerica's got talent", був режисером премії "M1 Music Awards" в 2015 році і проекту "Міс Україна" в 2015 і 2016 роках.

Проводиться добір ведучих "Євробачення-2017", розробляються ідеї заповнення інтервал-актів, посткардів, формується перелік спеціальних гостей.

Створено Штаб з питань безпеки пісенного конкурсу. Він сформований з фахівців усіх відомств, закінчується розробка плану з убезпечення проведення "Євробачення".

В мерії столиці впевнені, що їм до снаги догодити всім: і гостям, які з'їдуться зі всієї Європи, і вибагливим місцевим жителям, які потім багато років будуть користуватися благами цивілізації, створеними для конкурсу. Так, офіційні гості "Євробачення" будуть їздити на громадському транспорті безкоштовно, в столичному Гідропарку відремонтують пляж "Венеція", від Володимирської гірки до Арки Дружби народів планують побудувати пішохідний міст, а також реконструюють доріжки від Десятинного провулка до урочища Гончарі.

Крім того, у КМДА розраховують запустити річковий трамвайчик, який буде ходити від станції міського річкового порту на Лівий берег. І, звичайно, обіцяють відремонтувати шляхи й облаштувати простір довкола МВЦ, зокрема, знести численні МАФи, які там розрослися як гриби.

Участь у міжнародному пісенному конкурсі, який прийматиме Україна, підтвердили 43 країни. Півфінали 62-го за ліком "Євробачення" відбудеться у Києві 9 і 11 травня, а фінал - 13 травня. За попередніми прогнозами, під час проведення конкурсу українську столицю відвідає близько 20 тис. осіб.

facebook

Посилання по темі:


Щоб провести "Євробачення-2017", НТКУ орендувала приміщення в МВЦ за понад 35 мільйонів
// NEWSru.ua // Культура // 4 cічня 2017 р.


Креативним продюсером Євробачення-2017 став Олег Бондарчук - режисер "Фабрики зірок" і "Голосу країни"
// NEWSru.ua // Культура // 2 cічня 2017 р.


Гройсман: "Євробачення-2017" в Києві буде проведено на найвищому рівні
// NEWSru.ua // Культура // 31 грудня 2016 р.


Гройсман: підготовка до "Євробачення" йде в плановому режимі. Сім країн вже обрали своїх представників
// NEWSru.ua // Культура // 23 грудня 2016 р.


Команда "Євробачення-2017" оголосила про набір волонтерів
// NEWSru.ua // Культура // 20 грудня 2016 р.


На участь в "Євробаченні-2017" подали заявки 43 країни. Логотип та слоган з'являться до кінця року
// NEWSru.ua // Культура // 15 грудня 2016 р.


"Євробачення-2017" відбудеться в столиці України, підтвердила Європейська мовна спілка
// NEWSru.ua // Культура // 8 грудня 2016 р.


Президент підписав закон про договірну процедуру закупівлі товарів і послуг для організації "Євробачення-2017"
// NEWSru.ua // Культура // 7 грудня 2016 р.


Півфінали "Євробачення-2017" намічено на 9 і 11 травня, фінал - 13 травня. Затверджено виконавчих продюсерів
// NEWSru.ua // Культура // 1 грудня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:01
У Маріуполі двоє військових потрапили у ДТП, один загинув, другий - у важкому стані
// Україна


]]>
]]>
Субота, 21 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:01


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017