]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Четвер, 5 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Нацрада з телерадіомовлення видала каналу "1+1" ліцензію на ефірне мовлення авансом

час публікації: 5 cічня 2017 р., 18:24
останнє оновлення: 5 cічня 2017 р., 18:32
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала телеканалу "1+1" бланк ліцензії на ефірне аналогове мовлення з продовженим терміном дії.

Про це у четвер 5 січня сказав на прес-конференції очільник відомства Юрій Артеменко, передає УНІАН.

"Бланк ліцензії телеканалу "1+1" підписано. Ми чекаємо документального підтвердження, що бенефіціарні власники не змінилися", - сказав він.

Як зазначає "Укрінформ", заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук заявила, що попри те, що досі не отримано офіційного документа про те, хто є бенефіціаром каналу "1+1", бланк вирішили видати сьогодні для того, аби зняти напругу у суспільстві, у журналістському колективі стосовно цієї ситуації.

"Хочемо наголосити, що Національна рада стоїть і стоятиме на принципах свободи слова та неухильному дотриманні права громадян отримувати інформацію. Тому цей крок ми робимо раніше", - сказала Фещук.

У то же час вона зауважила, що генеральний директор телеканалу Олександр Ткаченко приїжджав до Нацради та показував лист, що бенефіціаром каналу "1+1" є Ігор Коломойський. Але не зареєстрував цей лист офіційно через канцелярію Нацради, тому члени Нацради чекатимуть від телеканалу офіційного документа, зареєстрованого за усіма правилами.

Раніше телеканал "1+1" заявив, що 29 грудня 2016 року закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує. При цьому стверджується, що Адміністрація президента намагається передати контроль над каналом в інші руки.

У відповідь Нацрада повідомила, що ліцензію телеканалу "1+1" вже продовжили, а її бланк буде видано до 23 січня.

Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що телеканал "1+1" має подати оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарів через націоналізацію "ПриватБанку". Артеменко заявив, що 28 грудня заступниця голови Нацради Уляна Фещук надіслала "1+1" офіційний запит щодо бенефіціарів.

"1+1" - загальнонаціональний український приватний телеканал, заснований 3 вересня 1995 року. Покриття мовлення - 95% території України. Кінцевим бенефіціарним власником є екс-акціонер "ПриватБанку" бізнесмен Ігор Коломойський. У серпні 2008 року генеральним директором групи компаній "1+1" став Олександр Ткаченко, який керує каналом і медіахолдингом "1+1 Медіа". "1+1 Медіа" - один з найбільших медіахолдингів в Україні. Група об'єднує 5 телеканалів - "1+1", "2+2", ТЕТ, "1+1 International" і низку інших медіаактивів.

facebook

Посилання по темі:


В "1+1" назвали бенефіціара і заявили, що боргів перед "Приватом" немає
// NEWSru.ua // Україна // 30 грудня 2016 р.


Нацрада просить не політизувати ситуацію навколо "1+1": каналу продовжили ліцензію на 7 років
// NEWSru.ua // Україна // 29 грудня 2016 р.


Гендиректор "1+1" вважає, що у держави є інтерес до активів телеканалу
// NEWSru.ua // Україна // 29 грудня 2016 р.


Голова Нацради пояснив ситуацію з телеканалом "1+1"
// NEWSru.ua // Україна // 29 грудня 2016 р.


Телеканал "1+1" заявляє, що його хочуть позбавити ліцензії
// NEWSru.ua // Україна // 29 грудня 2016 р.


Коломойський закриває проект Ukraine Today, оскільки функцію іномовлення взяла на себе держава
// NEWSru.ua // Україна // 26 грудня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 20:42
У Дніпрі відкрили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО
// Культура


]]>
]]>
Понеділок, 23 cічня 2017 р.  

Остання новина – 20:42


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017