]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Четвер, 5 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

В Україні з'явилася профспілка заробітчан у Польщі

час публікації: 5 cічня 2017 р., 18:46
останнє оновлення: 5 cічня 2017 р., 18:46
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

В Україні запрацювала Міжгалузева профспілка українських працівників у Польщі, яка допомагатиме нашим мігрантам у цій країні вирішувати різноманітні проблеми.

Про це заявив голова Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі Юрій Карягін у четвер 5 січня, передає "Укрінформ".

"За усі 25 років незалежності України - це перша така профспілка, яка захищає інтереси наших українських мігрантів за кордоном. На сьогодні до мене звертаються і з інших країн українці, які працюють в Португалії, Іспанії, Італії, Німеччині, телефонують навіть з Канади. Тому хотів сказати, що наші зв’язки розширюються і, можливо, ми будемо допомагати нашим українцям не лише у Польщі, а й по всіх країнах, де вони працюють", - сказав Карягін.

За його словами, наразі у Польщі проживає близько 1 млн українців. За попередніми розрахунками польської сторони, найближчим часом країна буде потребувати ще 5 млн працівників, тому міграція до Польщі буде лише розвиватися. І саме цей факт змусив об’єднатися і створити таку Міжгалузеву профспілку. Так, завдяки допомозі польських профспілок на початку минулого року спілку вдалося зареєструвати, а уже в червні провести організаційні збори. Наразі структура профспілки розбудовується, але деякі представництва уже активно працюють, зокрема у Варшаві, Катовіце, Вроцлаві, Лодзі та інших містах.

"Стараємося співпрацювати з європейськими профспілковими організаціями, завдяки чому отримуємо методичну та організаційну допомогу, а також з українським посольством у Польщі. Іноді, коли людей ошукують, забирають паспорт, ця людина приходить до посольства, у неї немає грошей ані на фотографію, ані на харчування та квиток, аби повернутися на батьківщину. То ми знаходимо можливості, аби такі питання вирішити і допомогти такій людині. Ми також намагаємося зробити так, аби всі наші українці працювали у Польщі легально, тоді вони зможуть укласти договір про працю і на базі цього договору матимуть усі соціальні права, медичне страхування, а також їм буде йти стаж", - наголосив Карягін.

Як повідомлялося раніше, за останні два роки кількість трудових мігрантів з України до Польщі зросла удвічі.

facebook

Посилання по темі:


ЗМІ: українські заробітчани рятують пенсійну систему Польщі
// NEWSru.ua // Економіка // 9 грудня 2016 р.


Між Україною та Польщею підписано угоду про правила взаємодії ГТС
// NEWSru.ua // Економіка // 8 грудня 2016 р.


Українські та польські виші можуть запровадити подвійні дипломи
// NEWSru.ua // Україна // 24 червня 2016 р.


У Польщі живуть і працюють майже мільйон українців
// NEWSru.ua // Україна // 19 cічня 2016 р.


Українці скуповують нерухомість у Польщі
// NEWSru.ua // Україна // 15 квітня 2015 р.Остання новина NEWSru.ua – 20:42
У Дніпрі відкрили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО
// Культура


]]>
]]>
Понеділок, 23 cічня 2017 р.  

Остання новина – 20:42


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017