]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Четвер, 24 травня 2012 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Мінекології: до 2020 року Україна здобуде енергетичну незалежність

час публікації: 24 травня 2012 р., 16:33
останнє оновлення: 24 травня 2012 р., 17:14
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Видобуток альтернативних видів палива, в тому числі сланцевого газу, дозволить Україні вже до 2020 року домогтися повної енергетичної незалежності. Про це на регіональному семінарі з питань розробки родовищ сланцевого газу заявив міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький, передає ZN.UA.

Міністр нагадав, що переможцями конкурсів з розробки і видобутку вуглеводнів на Юзівській і Олеській ділянках стали компанії Shell і Сhevron.

За словами міністра, протягом найближчого часу, до 5 червня, будуть оголошені тендери на розробку і видобуток сланцевого газу ще на двох газоносних площах - Скіфській і Фороській. Переможці цього тендеру стануть відомі через 60 днів.

Ставицький запевнив, що влада не буде створювати перешкод потенційним інвесторам. За його словами, влада Львівської, Харківської та Донецької областей не має претензій до розробників газоносних площ.

У свою чергу, присутній на семінарі посол США Джон Теффт зазначив, що в результаті видобутку цих енергоресурсів Україна може перетворитися з імпортера на експортера газу. "Якщо розвідка і видобуток будуть проводитися грамотно і ефективно, це принципово зміцнить енергетичну самостійність країни", - заявив дипломат.

Нагадаємо, 24 квітня 2012 року Едуард Ставицький повідомив, що на розробку Олеського та Юзівського родовищ сланцевого газу подано п'ять заявок. Серед них – заявка компанії Chevron.

10 травня Міжвідомча комісія з організації та проведення конкурсів на укладення угоди про розподіл продукції визначила переможців конкурсів з Юзівської (Донецька і Харківська області) та Олеської (Львівська область) газових площ. Тоді повідомили, що переможцями стали американська Chevron і нідерландсько-британська Royal Dutch Shell.

Chevron отримає ексклюзивне право на укладення УРП щодо Олеської площі, запаси якої оцінюються на рівні 8 мільярдів - 1,5 трильйона кубометрів газу.

Очікується, що промисловий видобуток на цих ділянках почнеться в 2018-2019 роках.

facebook

Посилання по темі:


Янукович хоче працювати з енергетичною компанією Chevron
// NEWSru.ua // Економіка // 22 травня 2012 р.


"Газпром" заметушився: РФ запевняє, що Києву буде невигідно самостійно розробляти шельф ЧМ
// NEWSru.ua // Економіка // 14 травня 2012 р.


Україна визначила переможця конкурсу з видобутку сланцевого газу
// NEWSru.ua // Економіка // 10 травня 2012 р.


Сланцевий газ на двох українських родовищах хочуть видобувати п'ять компаній
// NEWSru.ua // Економіка // 24 квітня 2012 р.


Керівникам Chevron заборонили виїзд з Бразилії через справу про розлив нафти
// NEWSru.ua // Світ // 18 березня 2012 р.


Shell інвестує 600 млн доларів у видобування сланцевого газу в Україні
// NEWSru.ua // Економіка // 31 серпня 2011 р.Остання новина NEWSru.ua – 17:01
Охочі вступити на магістратуру з права з 2017 року складатимуть ЗНО
// Україна


]]>
]]>
Понеділок, 16 cічня 2017 р.  

Остання новина – 17:01


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017