]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Середа, 26 березня 2014 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Нелегітимний парламент Криму націоналізував заповідники, ліси і поромну переправу півострова

час публікації: 26 березня 2014 р., 14:59
останнє оновлення: 26 березня 2014 р., 15:53
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Нелегітимна Верховна рада Криму ухвалила передати у власність Республіки Крим (РК) заповідники, майнові комплекси лісового та мисливського господарства, майно Держагентства земельних ресурсів, які розташовані на території півострова. Як повідомляє прес-служба нелегітимного парламенту автономії, перейменувавши недавно в Державну раду Республіки Крим, таке рішення прийнято на позачерговому засіданні в середу, 26 березня.

Сепаратисти націоналізували поромну переправу в Криму

У перелік підприємств увійшли Алуштинське, Бахчисарайське, Білогірське, Євпаторійське, Куйбишевське лісове господарство, Джанкойське, Раздольненське, Сімферопольське, Старокримське, Судакське лісомисливське господарство, Кримська гірськоліснича науково-дослідна станція, Мисливське господарство "Бахчисарайське", мисливське господарство "Холодна гора", спеціалізоване лісозахисне підприємство "Кримлісозахист", а також природні заповідники: Казантипський, Кримський, Опукський, Ялтинський, Карадазький і національний природний парк "Чарiвна гавань" (Чорноморський район).

Також націоналізовано майно держорганізації "Український лісовий селекційний центр і відокремлений підрозділ "Кримська лісонасіннєва лабораторія".

Управляти комплексами буде Республіканський комітет РК з лісового і мисливського господарства.

Як повідомлялося, після окупації Криму російськими військовими нелегітимна влада АРК 16 березня провела незаконний референдум і заявила, що майже 97% тих, що взяли в ньому участь, проголосували за приєднання Криму до Росії.

Через два дні президент РФ Володимир Путін і нелегітимні керівники кримської влади і Севастополя підписали договір між РФ і Республікою Крим про прийняття до Росії Криму і утворення в складі РФ нових суб'єктів. Ще через кілька днів Рада Федерації Росії одностайно схвалила анексію Криму.

Сепаратисти націоналізували поромну переправу в Криму

Нелегітимна Верховна рада Криму "націоналізувала" українське держпідприємство "Керченська поромна переправа" і морські порти в Керчі, Феодосії, Євпаторії та Ялті. Як повідомляє прес-служба нелегітимного парламенту автономії, перейменованого нещодавно в Державну раду Республіки Крим, на позачерговому засіданні в середу, 26 березня, депутати вирішили створити державну судноплавну компанію "Керченська поромна переправа" і держпідприємство "Кримські морські порти".

"Держрада встановила, що майно держпідприємств "Керченський морський торговельний порт", "Керченський морський рибний порт", "Феодосійський морський торговельний порт", "Ялтинський морський торговельний порт", "Євпаторійський морський торговельний порт" є власністю Республіки Крим і передається в управління ДП "Кримські морські порти"", - сказано в повідомленні.

Крім того, в Республіці Крим створені держпідприємства "Універсал-Авіа", "Лоцман-Крим", "Кримавтодор", "Кримдорзв'язок", а також Кримський державний інститут з проектування об'єктів дорожнього господарства "Кримгіпродор".

Як повідомлялося, 17 березня державна Рада РК націоналізувала цілісні майнові комплекси підприємств сфери управління Міністерства інфраструктури України і Міністерства аграрної політики та продовольства України, розташовані на території півострова. Відповідну постанову ухвалено на позачерговому пленарному засіданні парламенту.

facebook

Посилання по темі:


Рада Федерації Росії схвалила захоплення Криму
// NEWSru.ua // Україна // 21 березня 2014 р.


Турчинов пропонує ухвалити Декларацію про боротьбу за звільнення України
// NEWSru.ua // Україна // 20 березня 2014 р.


Москва зазіхає на український флот в Криму і задумала "анексувати" 20 бойових кораблів
// NEWSru.ua // Україна // 19 березня 2014 р.


Парламент Криму націоналізував українські торговельні порти
// NEWSru.ua // Економіка // 17 березня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 23:16
Тбілісі вболіває за затриманого в Києві Церцвадзе й намагається запобігти екстрадиції до РФ
// Україна


]]>
]]>
Середа, 25 cічня 2017 р.  

Остання новина – 23:16


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017