]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Вівторок, 26 травня 2015 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Поплавський продав збиткові заправки фірмі екс-міністра енергетики Ставицького

час публікації: 26 травня 2015 р., 20:11
останнє оновлення: 26 травня 2015 р., 20:11
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Мережа АЗС "ПММ", що належить артисту і політику Михайлу Поплавському, продала дві станції на 46-му кілометрі траси Київ-Одеса. Покупцем виступила "БРСМ-Нафта", яка і повідомила про розширення мережі, повідомляє OilNews.

Ці дві станції є дзеркальним комплексом на території придорожніх ресторанів Поплавського. За даними OilNews, власник "ПММ" прийняв остаточне рішення виставити на продаж свій непрофільний бізнес в 2014 р

Нагадаємо, нещодавно "БРСМ" придбала за однією АЗС у Львівській, Харківській, Київській і Житомирській областях і дві в Хмельницькій, які раніше управлялися Shell.

Довідка

"ПММ" (ініціали Поплавського Михайла Михайловича) - мережа з 5 АЗС, розташованих на трасі Київ-Одеса. Мережа будувалася разом з ресторанами Поплавського в першій половині 2000-х рр. З розвитком інфраструктури одеської траси і виходом найбільших гравців (WOG, OKKO, SOCAR) прийшла в занепад.

Група "БРСМ-Нафта" володіє в Україні 147 АЗС і чотирма нафтобазами. Мережа належить на паритетних засадах екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому і його партнеру Андрію Бібі.

У вересні 2014 року в компанії заявили, що 50% -ва частка, що належала раніше Валентині Ушакової (родичка Ставицького), перейшла компанії Mellian Management Ltd, зареєстрованої в Белізі.

Активне зростання "БРСМ" розпочався з 2011 року і збігся з призначенням Едуарда Ставицького спершу міністром екології та природних ресурсів, а потім і міністром енергетики та вугільної промисловості. За три роки мережа АЗС "БРСМ-Нафта" виросла в шість разів.

Восени 2014 на майно семи заправок мережі БРСМ-Нафта було накладено арешт через регулярного порушення правил техніки безпеки. Причиною уваги правоохоронних органів до мережі стала трагедія на одній з її АЗС в Переяславі-Хмельницькому, коли в результаті вибуху загинули шестеро людей.

Слідство вважало, що причиною вибуху і загибелі людей стали грубі порушення техніки безпеки.

У листопаді минулого року частку акцій "БРСМ-Нафти" придбав голландський фонд FreezeOil, очолюваний підприємцем Рулом Піпером, за яким тягнеться щільний шлейф скандалів.

За даними видання, оператор є найбільшим постачальників компонентів для виробництва нафтопродуктів в кустарних умовах. ГПУ недавно закрила кримінальні справи проти посадових осіб компанії "БРСМ-нафта" щодо ухилення від сплати податків і торгівлі фальсифікатом бензину.

facebook

Посилання по темі:


ЗМІ: Ставицький заробляв мільйони на схемі зі штрих-кодами і в 2015 році
// NEWSru.ua // Україна // 2 березня 2015 р.


Суд заборонив видобуток нафти і газу компанії Ставицького, Присяжнюка та Юри Єнакіївського
// NEWSru.ua // Економіка // 29 cічня 2015 р.


ЗМІ: в Ізраїлі розслідують справу проти Ставицького
// NEWSru.ua // Україна // 29 cічня 2015 р.


ЗМІ: Ставицький переоформив будинок з тещі на кіпрський офшор
// NEWSru.ua // Україна // 13 cічня 2015 р.


ЗМІ: Ставицький взяв прізвище Розенберг і проживає в респектабельному передмісті Тель-Авіва
// NEWSru.ua // Україна // 20 листопада 2014 р.


ТОВ "Голден Деррік" Ставицького відсудило у держави 20 нафтогазових площ
// NEWSru.ua // Економіка // 18 листопада 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 08:58
У пікові січневі морози зламалися 10 швидкісних потягів
// Україна


]]>
]]>
Вівторок, 24 cічня 2017 р.  

Остання новина – 08:58


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017