]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // П'ятниця, 7 березня 2014 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

З Росії в Україну не пропустили вже понад 1,5 тис. осіб

час публікації: 7 березня 2014 р., 13:22
останнє оновлення: 7 березня 2014 р., 13:22
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

У затриманих і повернутих до Росії осіб прикордонники виявляють металеві та гумові кийки, газові балончики, маски, камуфляжний одяг. Від початку проведення спецоперації "Кордон" в Україну з території Російської Федерації не пропустили понад 1,5 тис. осіб. Як передає УНІАН, про це на прес-конференції повідомив заступник керівника оперативної групи "Схід" Державної прикордонної служби України Олександр Жданенко.

"Ця операція проходить в основному на східному кордоні, також на українсько-білоруській ділянці кордону, також на Придністровській ділянці кордону. Щоденно ми виявляємо велику кількість людей, громадян Російської Федерації, які їдуть в Україну з метою участі у провокаційних заходах екстремістського характеру. З початку операції ми виявили і не пропустили на територію України понад 1,5 тис. таких осіб. Лише за сьогоднішню добу ми не пропустили 477 осіб. В основному на ділянках Харківського, Сумського, Донецького та Чернігівського напрямку", - сказав Жданенко.

Він розповів, що в затриманих і повернутих у Росію осіб прикордонники виявляють металеві та гумові палиці, газові балончики, маски, камуфльований одяг.

Також Жданенко додав, що багато людей, які їдуть в Україну з метою воювати, дезінформовані російськими ЗМІ, "де йде відверта провокація стосовно ситуації в Україні".

За словами Жданенка, на українсько-російському кордоні було заарештовано близько 10 громадян РФ, у яких прикордонники виявили предмети, які свідчать, що ці громадяни в'їжджали в Україну з метою брати участь у силових діях. Він уточнив, що таких людей прикордонники передають Службі безпеки України, яка потім забороняє їм в'їзд на територію України.

Як повідомив Жданенко, про всі такі випадки українська сторона повідомляє своїх колег - прикордонників з Росії, однак звідти не отримує жодної реакції.

Окрім того, заступник керівника оперативної групи "Схід" зауважив, що в основному підозрілі особи з території Росії намагаються проникнути в Україну залізничним транспортом.

"У залізничних пунктах пропуску ми виявляємо основну частину таких людей", - наголосив він.

Також Жданенко додав, що ще один контроль українські прикордонники здійснюють на в'їзді у Крим.

Зазначимо, що 6 березня в рамках операції "Кордон" на українсько-російській ділянці кордону в Україну не пропустили більше 540 громадян.

Операція "Кордон" має метою недопущення в'їзду в Україну з території РФ організованих груп та окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

facebook

Посилання по темі:


"Правий сектор" вимагає закрити східні кордони України і придушити сепаратизм
// NEWSru.ua // Україна // 6 березня 2014 р.


За останню добу прикордонники не пропустили в Україну з Росії більше 540 чоловік
// NEWSru.ua // Україна // 6 березня 2014 р.


МВС і СБУ почали операцію "Кордон"
// NEWSru.ua // Україна // 5 березня 2014 р.


Українські прикордонники за минулу добу не пропустили в країну 377 громадян Росії
// NEWSru.ua // Україна // 5 березня 2014 р.


Держприкордонслужба: прикордонники відновили роботу на пункті пропуску "Крим"
// NEWSru.ua // Україна // 5 березня 2014 р.


Парубій каже, що ситуація на кордоні складна, але все під контролем
// NEWSru.ua // Україна // 4 березня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 23:16
Тбілісі вболіває за затриманого в Києві Церцвадзе й намагається запобігти екстрадиції до РФ
// Україна


]]>
]]>
Середа, 25 cічня 2017 р.  

Остання новина – 23:16


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017