]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Субота, 10 cічня 2015 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Латвія лобіюватиме введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом

час публікації: 10 cічня 2015 р., 17:23
останнє оновлення: 10 cічня 2015 р., 17:23
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Латвія сприятиме ухваленню рішення про введення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом під час Ризького саміту "Східного партнерства" у травні 2015 року.

Про це міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс сказав під час зустрічі в Києві з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, повідомили в Департаменті політики та комунікацій МЗС України.

Важлива увага була приділена можливостям взаємодії з метою підтримки курсу України на європейську інтеграцію. Глава зовнішньополітичного відомства Латвії запевнив у готовності його країни поділитися інтеграційним досвідом і надавати допомогу нашій державі для ефективної імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також темою переговорів було головування Латвії в Раді ЄС у першому півріччі 2015 року.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва, приділивши окрему увагу перспективам торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Латвійська сторона висловила готовність надати всебічне сприяння у проведенні регіональних реформ в Україні, зокрема у сфері впровадження електронного самоврядування, децентралізації влади, боротьби та протидії корупції.

Значну увагу в ході переговорів було приділено ситуації на сході України, питанням дотримання Мінських домовленостей. Рінкевічс підтвердив беззастережну підтримку Латвією суверенітету і територіальної цілісності України, запевнив у готовності докладати подальших зусиль для припинення російської агресії та врегулювання ситуації на сході України мирними засобами, в тому числі шляхом політичного та дипломатичного діалогу.

Крім того, міністри двох країн домовилися про те, що 15 українських студентів пройдуть курс навчання у сфері євроінтеграції в університетах Латвії.

facebook

Посилання по темі:


Голова МЗС Латвії спочатку відвідає Київ, а вже потім Москву - ЗМІ
// NEWSru.ua // Світ // 3 cічня 2015 р.


Латвія очолила Євросоюз, а Литва перейшла на євро
// NEWSru.ua // Світ // 1 cічня 2015 р.


Лікування за кордоном пройшли 363 учасники Революції гідності і 36 бійців АТО
// NEWSru.ua // Україна // 9 грудня 2014 р.


Прем'єр Латвії вважає, що немає іншого шляху, ніж санкції, а глава МЗС Польщі вимагає вже розробляти нові штрафні заходи
// NEWSru.ua // Світ // 21 листопада 2014 р.


Латвія має намір облаштувати кордон з Росією, на це виділять 15 млн євро
// NEWSru.ua // Світ // 19 листопада 2014 р.


На сході Латвії агітують за приєднання до РФ
// NEWSru.ua // Світ // 11 листопада 2014 р.


Латвія може скасувати видачу посвідки на проживання громадянам Росії
// NEWSru.ua // Світ // 3 жовтня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:10
З 2018 року окупанти змусять кримчан платити податки на землю і нерухомість
// Україна


]]>
]]>
Понеділок, 23 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:10


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017