]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Вівторок, 10 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Стартує реєстрація на пробне ЗНО

час публікації: 10 cічня 2017 р., 09:10
останнє оновлення: 10 cічня 2017 р., 10:42
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

З 10 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури та ще одного предмета за вибором. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

"У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО зазначили, що завдання, які будуть виноситися на пробне ЗНО, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення: 1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

В Центрі зазначили, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Раніше випускникам пояснили, як обирати предмети на ЗНО.

facebook

Посилання по темі:


У 2017 році зарплата вчителів має зрости на третину – президент
// NEWSru.ua // Україна // 1 жовтня 2016 р.


Новим директором УЦОЯО призначено Вадима Карандія
// NEWSru.ua // Україна // 25 вересня 2015 р.


Студентів, які подали недостовірні результати ЗНО, можна відрахувати тільки через суд
// NEWSru.ua // Україна // 18 серпня 2016 р.


ЗНО з англійської мови у 2017 році ще не буде обов’язковим для випускників – УЦОЯО
// NEWSru.ua // Україна // 16 серпня 2016 р.


ЗНО з російської обрали понад 2 тисячі абітурієнтів, з англійської - 85 тисяч
// NEWSru.ua // Україна // 3 червня 2016 р.


На математику й історію України встановили пороговий бал ЗНО
// NEWSru.ua // Україна // 25 травня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:01
У Маріуполі двоє військових потрапили у ДТП, один загинув, другий - у важкому стані
// Україна


]]>
]]>
Субота, 21 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:01


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017