]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Понеділок, 13 жовтня 2014 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Тимошенко розкритикувала проект "Стіна": це піар, у нас не середньовіччя

час публікації: 13 жовтня 2014 р., 07:44
останнє оновлення: 13 жовтня 2014 р., 09:57
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що схвалений урядом проект "Стіна" з інженерного облаштування державного кордону України з Російською Федерацією не здатний виконати функцію захисту країни. Про це 12 жовтня вона заявила в ефірі телеканалу "Інтер", заявивши, що коли немає можливості чітко, рішуче і ефективно діяти, придумуються такі проекти, які в історії світу не дали ніякого позитивного результату. "Є досвід існування Китайської стіни, лінії Мажино, лінії Маннергейма – жодна з них не спрацювала проти військової агресії, вони були або зруйновані, або їх обійшли", - сказала вона, назвавши проект виборчим.

"Я дуже сподіваюся, що хоча б після виборів такі гучні проекти завершаться. І побоююся того, що після виборів "Стіна" може виконувати не піар-функцію, а функцію списання бюджетних ресурсів. Усе, що потрібно для захисту України, справжнього захисту, буде підтримано. Але те, що стосується "Стіни", я не хотіла б, щоб сьогодні використовували такий жорстокий піар на крові, на втратах, на війні", - сказала вона. Зі слів Тимошенко, всі військові фахівці та експерти вважають будівництво "Стіни" абсурдом.

"У нас не середньовіччя. Якщо і будуть йти на Україну російські війська, вони будуть йти не з сокирами і палицями, і не з луками. Насправді те, що ми бачимо як проект "Стіна", це навіть не стіна, а рів. Тому жоден військовий, жоден професійний експерт не може зрозуміти, як цей рів може вберегти країну від "Градів", літаків, ракет, від танків. Якщо, маючи таку захисну стіну, піде ворог на нас, йому навіть кілька секунд не треба буде витрачати, щоб долати цю стіну.

Країні потрібен справжній захист. Це означає, що нам треба правильно вести дипломатичні переговори з Російською Федерацією з позиції сили, нам потрібно багаторазово посилювати нашу оборону. Для цього потрібно рішуче, сильно і чітко діяти, і, безумовно, нам потрібно почати інтегруватися до колективної системи безпеки і оборони, тому що це справжній, стратегічний і довготривалий захист України від російської агресії", - сказала вона.

Нагадаємо, проект "Стіна" передбачає створення на кордоні двох оборонних рубежів, їхнім основним призначенням буде недопущення проникнення на територію України супротивника.

Основний обсяг робіт передбачає близько 1,5 тисячі кілометрів траншей і ходів сполучення, понад 8 тис. окопів для техніки, понад 4 тис. бліндажів і створення 60-кілометрового загородження, яке неможливо підірвати.

На реалізацію проекту "Стіна" уряд вже виділив 100 млн грн.

facebook

Посилання по темі:


Переселенцям довірять будівництво "Стіни" з Росією
// NEWSru.ua // Україна // 9 жовтня 2014 р.


Кабмін планує надати ще 6 млн євро для "Стіни" на кордоні з Росією
// NEWSru.ua // Україна // 8 жовтня 2014 р.


Тимошенко проти 30-кілометрової буферної зони на Донбасі
// NEWSru.ua // Україна // 5 жовтня 2014 р.


Аваков: проект "Стіна" буде реалізований тільки на кордоні з Росією - це принциповий момент
// NEWSru.ua // Україна // 2 жовтня 2014 р.


"Стіну" на українсько-російському кордоні будуватимуть прикордонники
// NEWSru.ua // Україна // 1 жовтня 2014 р.


До кінця вересня Україна планує завершити перший етап будівництва "Стіни"
// NEWSru.ua // Україна // 26 вересня 2014 р.


На реалізацію проекту "Стіна" виділили перші 100 млн гривень
// NEWSru.ua // Україна // 12 вересня 2014 р.


Коломойський хоче побудувати на кордоні паркан зі струмом, колючим дротом і мінами
// NEWSru.ua // Україна // 13 червня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 23:14
Сходження лавини в італійському Фаріндолі: рятувальники знайшли чотирьох загиблих
// Світ


]]>
]]>
Четвер, 19 cічня 2017 р.  

Остання новина – 23:14


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017