]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Понеділок, 19 вересня 2016 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Порошенко в США: Україна все ще зацікавлена в летальній зброї та продовженні санкцій проти РФ

час публікації: 19 вересня 2016 р., 07:57
останнє оновлення: 19 вересня 2016 р., 10:44
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Україна як і раніше зацікавлена в тому, щоб Захід надав її Збройним силам допомогу в вигляді летального озброєння. Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з українською громадою в США в Нью-Йорку, передає прес-служба президента.

Президент підкреслив, що спільними зусиллями, зокрема з допомогою українців Америки, вдалося відновити українські ЗСУ.

Українські військові стали героями випуску The Washington Post

"Пишаюся бути на чолі такої великої нації, як українці. Вчергове переконався в цьому 24 серпня - ми пройшли по Хрещатику одразу після параду, і я бачив сльози щастя і радості об'єднаної України, гордості за свою країну", - розповів глава держави.

"Спасибі, що ви є небайдужими, об'єднаними, так любите Україну і будете та готові за неї боротися", - наголосив президент.

Глава держави підкреслив, що сьогодні дуже важливо, щоб санкції щодо РФ продовжувалися і посилювалися.

"Порушення Росією прав людини на окупованих територіях, у тому числі й щодо кримських татар, вимагає запровадження додаткових секторальних санкцій. Світ має обов'язково реагувати на це. Як приклад, добрий для нас результат міг би дати осучаснений аналог поправки Джексона-Веніка", - сказав президент, закликавши разом розробити план дій і працювати в цьому напрямку.

Не менш важливим за значенням питанням глава держави назвав отримання летальної зброї та іншої військової допомоги.

"Ми за ці 2,5 року довели, що на нас можна покластися і нам можна довіряти. Ми продемонстрували, що Україна ніколи не вела і не вестиме загарбницьких воєн. З України ніколи не надходило загрози. І абсолютно безпечно нам передати летальну зброю. За свою землю ми будемо боротися до останньої краплі крові", - наголосив він.

Петро Порошенко також поінформував присутніх про хід реформ в Україні та процес викорінення корупції.

Окремо президент подякував президенту Українського конгресового комітету Америки Тамарі Галло-Олексій за роботу. У свою чергу пані Тамара запевнила: "Українська громада Америки і далі робитиме все можливе для зміцнення двостороннього та стратегічного партнерства між нашими державами. На 25 році незалежності ми зобов'язуємося продовжувати маніфестацію на захист України, заохочувати США підтримувати та зміцнювати економічні санкції проти Росії, поки вона повністю не дотримуватиметься своїх міжнародних зобов'язань, закликатимемо США надати Україні військову допомогу, якої вона потребує, й надалі забезпечуватимемо волонтерських вояків гуманітарною допомогою і підвищуватимемо обізнаність про війну, що триває в Україні".

Вона наголосила, що Україна змогла довести світу своїми словами, вчинками та найбільше - через пролиту кров свого народу, - що готова до демократії, європейських цінностей і незалежного майбутнього.

Глава держави також вручив відзнаку президента України - ювілейну медаль "25 років незалежності України" президенту Злученого українсько-американського допомогового комітету Ларисі Кий та директору Українського музею в м.Нью-Йорк Марії Шуст за внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань.

Раніше екс-міністр оборони США (2011-2013), колишній директор Центрального розвідувального управління (2009-2011) Леон Панетта заявив, що Україні необхідно надати оборонне озброєння, а з Росією розмовляти потрібно з позиції сили.

facebook

Посилання по темі:


Порошенко і Клімкін вирушили до США на Генасамблею ООН
// NEWSru.ua // Україна // 18 вересня 2016 р.


Гройсман: Україна є першою країною на пострадянському просторі, яка намагається змінитися
// NEWSru.ua // Україна // 17 вересня 2016 р.


Екс-міністр оборони США вважає, що Україні потрібно надати оборонне озброєння
// NEWSru.ua // Світ // 17 вересня 2016 р.


Порошенко: Україна не зробить жодного кроку вперед, поки Росія не пройде власного шляху до миру
// NEWSru.ua // Україна // 16 вересня 2016 р.


Порошенко передав ЗСУ 141 одиницю військової техніки
// NEWSru.ua // Україна // 23 серпня 2016 р.


Посол США анонсував чергову партію військової допомоги для України
// NEWSru.ua // Україна // 19 серпня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:01
У Маріуполі двоє військових потрапили у ДТП, один загинув, другий - у важкому стані
// Україна


]]>
]]>
Субота, 21 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:01


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017