]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Середа, 21 грудня 2016 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

На Харківщині збудували половину "Стіни", на Луганщині лише почали

час публікації: 21 грудня 2016 р., 12:07
останнє оновлення: 21 грудня 2016 р., 13:07
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

У Харківській області виконано вже половину робіт з облаштування кордону з Російською Федерацією, а на Луганщині такі роботи лише почали. Про це заявив голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко в інтерв'ю газеті "Голос України".

Загалом "ідеться про інтелектуальну модель охорони державного кордону України", яка дозволить і контролювати лінію державного кордону он-лайн, і оперативно реагувати у випадку порушення.

"Що стосується інженерно-технічного облаштування, то ми його здійснюємо відповідно до плану, затвердженого урядом у травні 2015 року", – сказав Назаренко.

"Проект фінансується із державного бюджету. Зараз тривають планові заходи з його виконання на території Харківської і Луганської областей", – зазначив він.

"У Харківській області виконано вже понад 50% робіт. У Луганській області роботи тільки розпочали. А ділянку відділу "Дергачі" на Харківщині використали як полігон для випробування технічних новацій, котрі зараз спільно із науковцями впроваджуємо на нашому кордоні", – повідомив він.

Голова Прикордонної служби поінформував, що "на сьогодні облаштовано 264,6 км протитанкових ровів, 111,8 км рокадних доріг, 40,6 км контрольно-слідової смуги, 75,7 км загороджувального паркана".

"Придбали і вже використовуємо чотири бойові модулі. Обладнали комплексну систему захисту і контролю державного кордону в більшій частині Харківської області", – сказав він.

"Після запровадження системи візуально-технічного спостереження на тих ділянках, які облаштували, зокрема на відділі "Дергачі" та сусідніх, кількість порушень мінімізована", – заявив Назаренко.

При цьому він пожалівся, що "фінансування достатньо обмежене і не дозволяє в повному обсязі виконувати проект".

"У 2015-му із бюджету при проекті майже 1 мільярд гривень були виділені лише 400 мільйонів. Цього року при проекті 1,200 мільярда гривень нам виділено лише 200 мільйонів, на сьогодні профінансовано 175 мільйонів", – сказав він.

"Також залишається неврегульованим питання щодо відведення земельних ділянок -- так званих земель оборони уздовж лінії державного кордону", – додав керівник прикордонників.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за проектом "Стіна".

facebook

Посилання по темі:


Облаштування "Стіни" на кордоні з РФ профінансовано на 120 млн грн із 200 запланованих
// NEWSru.ua // Україна // 10 листопада 2016 р.


Яценюк не фігурує у справі про проект "Стіна"
// NEWSru.ua // Україна // 12 серпня 2016 р.


Проект "Стіна": на Чернігівщині звели вже 100 км рову і 6 км огорожі
// NEWSru.ua // Україна // 31 березня 2016 р.


Тука планує розпочати будівництво "Стіни" на кордоні з Росією
// NEWSru.ua // Україна // 15 березня 2016 р.


Для "Cтіни" на кордоні з Росією виготовлено перші 4,3 км огорожі
// NEWSru.ua // Україна // 4 лютого 2015 р.


Тимошенко розкритикувала проект "Стіна": це піар, у нас не середньовіччя
// NEWSru.ua // Україна // 13 жовтня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 23:14
Сходження лавини в італійському Фаріндолі: рятувальники знайшли чотирьох загиблих
// Світ


]]>
]]>
Четвер, 19 cічня 2017 р.  

Остання новина – 23:14


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017