]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Світ // Середа, 2 грудня 2015 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Засновник Facebook у листі новонародженій доньці пообіцяв віддати 99% майна на благодійність

час публікації: 2 грудня 2015 р., 07:49
останнє оновлення: 2 грудня 2015 р., 10:14
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Засновник соцмережі Facebook, мільярдер Марк Цукерберг оголосив про народження дочки Макс і в листі до новонародженої пообіцяв віддати 99% акцій, якими володіють він і його дружина Присцилла, на благодійність. Лист, у якому він розповідає про те, як робити життя на планеті краще, за 40 хвилин набрав понад 10 тис. репостів.

Лист супроводжує фотографія Цукерберга, його дружини Присцилли і новонародженої дівчинки, яку тато тримає на руках. "Ти дала нам привід задуматися про те, в якому світі ти будеш жити. Як всі батьки, ми сподіваємося, що світ, в якому ти виростеш, буде кращим, ніж наш, сьогоднішній", - пише засновник Facebook.

Priscilla and I are so happy to welcome our daughter Max into this world!For her birth, we wrote a letter to her about...

Posted by Mark Zuckerberg on Tuesday, December 1, 2015

Цукерберг вказує на два довгострокових напрямки розвитку, які повинні зробити світ кращим: це розкриття людського потенціалу та надання рівних можливостей дітям майбутніх поколінь. Він також оголосив про старт благодійного проекту Chan Zuckerberg Initiative і його основні цілі: персональне навчання, лікування від хвороб, створення сильних спільнот та об'єднання людей. "Протягом наших життів ми пожертвуємо 99% наших акцій Facebook - близько 45 млрд доларів на нинішній день - на здійснення цих цілей. Ми знаємо, що це невеликий внесок, порівняно з ресурсами і талантами людей, що вже працюють над цим. Але ми хочемо зробити те, що можемо, працюючи пліч-о-пліч з іншими", - йдеться в листі Марка Цукерберга.

Марк обіцяє опублікувати більше подробиць з приводу цього плану після того, як ритм життя увійде в норму - в найближчі місяці. Раніше Цукерберг повідомив про плани взяти двомісячну відпустку по догляду за дитиною.

Про те, що вони очікують народження дочки, Цукерберг і його дружина, які познайомилися 12 років тому, оголосили в липні цього року. Дитина стала їхнім первістком. Як нагадує ТАСС, до цього три вагітності Присцилли Чан закінчувалися викиднями.

facebook

Посилання по темі:


Цукерберг іде в декрет
// NEWSru.ua // Світ // 23 листопада 2015 р.


Facebook допоможе розлучитися з колишньою за допомогою нових фільтрів
// NEWSru.ua // Світ // 20 листопада 2015 р.


Facebook за допомогою супутника забезпечить Африку інтернетом
// NEWSru.ua // Світ // 6 жовтня 2015 р.


Facebook планує створити кнопку негативної реакції
// NEWSru.ua // Світ // 16 вересня 2015 р.


Цукерберг відповів на запитання українців і звернення Порошенка
// NEWSru.ua // Україна // 15 травня 2015 р.Остання новина NEWSru.ua – 23:14
Сходження лавини в італійському Фаріндолі: рятувальники знайшли чотирьох загиблих
// Світ


]]>
]]>
Четвер, 19 cічня 2017 р.  

Остання новина – 23:14


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017