]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Світ // Вівторок, 3 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

У Китаї пробують боротися зі списуванням у школах за допомогою "капелюхів" з газет

час публікації: 3 cічня 2017 р., 16:32
останнє оновлення: 3 cічня 2017 р., 16:47
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

У Китаї широко обговорюється ноу-хау освітян з провінції Аньхой, які вирішили боротися з проблемою списування в шкільних класах за допомогою капелюхів з газет.

Як зазначає AsiaOne, рішення виявилося гранично недорогим і до того ж ефективним. Капелюхи зробили з цілих газетних аркушів, в яких вирізали круглі отвори для маківок учнів. Поля, що низько звисають, звужують огляд настільки, що годі заглянути в зошит сусіда по парті.

Вперше новий метод був випробуваний в середній школі міста Чучжоу. Фотографії з експериментального класу отримали вірусне поширення в китайських соціальних мережах.

За даними Sina.com, багато учасників обговорення віддали належне дотепному ходу, проте знайшлися й ті, хто вказував на очевидний психологічний дискомфорт, який викликає у школярів необхідність сидіти в смішних капелюхах.

Для Shanghaiist фотографії стали приводом до міркувань про можливі способи протидії нестримного обману з боку спритних школярів. Видання зазначає, що школам стає все важче ловити тих, хто списує, оскільки в учнів йдуть у хід останні досягнення науки і техніки, в тому числі безпілотні літальні апарати і шпигунське обладнання.

В Індії, треба визнати, списують ще більш безцеремонно - місцеві ЗМІ повідомляли про родичів екзаменованих, які розмальовували шпаргалками шкільні стіни і підкидали в класи навчальні посібники. Наприкінці минулого навчального року поліція затримала понад 1000 осіб, які в своєму прагненні допомогти школярам перейшли всі межі.

Нагадаємо, в 2013 році китайським школяркам заборонили приходити на "гакао" (дводенні випускні іспити) в бюстгальтерах. Ця деталь туалету нерідко використовується випускницями для того, щоб ховати шпаргалки.

facebook

Посилання по темі:


Саудівець знайшов у себе у вусі шпаргалку двадцятирічної давнини
// NEWSru.ua // Світ // 10 лютого 2014 р.


У Китаї "дзвонаря" школи посадили на рік за несвоєчасне закінчення іспиту
// NEWSru.ua // Світ // 26 жовтня 2012 р.


Казахстанський школяр проніс на іспит 11-метрову шпаргалку, але скористатися не встиг
// NEWSru.ua // Світ // 8 червня 2012 р.


Прес-секретар Білого дому пожартував над "шпаргалками" Сари Пейлін
// NEWSru.ua // Світ // 10 лютого 2010 р.


Школярі зірвали іспит: підсипали блекоту в чай екзаменаторів
// NEWSru.ua // Світ // 5 липня 2007 р.Остання новина NEWSru.ua – 20:42
У Дніпрі відкрили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО
// Культура


]]>
]]>
Понеділок, 23 cічня 2017 р.  

Остання новина – 20:42


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017