]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Світ // Вівторок, 10 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Американські сенатори представили законопроект з новими санкціями проти РФ

час публікації: 10 cічня 2017 р., 23:05
останнє оновлення: 10 cічня 2017 р., 23:10
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Група американських сенаторів заявила у вівторок 10 січня про внесення законопроекту "Акт протидії бойовим діям Росії - 2017", який посилює санкції проти Російської Федерації, а також закріплює вже існуючі обмеження на законодавчому рівні.

Про це вони заявили під час прес-конференції в Вашингтоні, передає "Укрінформ".

"Це детальний законопроект, який запроваджує ще більші санкції проти Росії через її діяльність проти інтересів США", - зауважив з цього приводу сенатор Бен Кардін, головний ініціатор проекту закону.

Він наголосив, що Росія атакувала США в кібер-просторі, і в цьому сумнівів більше немає. При цьому законодавець нагадав, що в доповіді американських спецслужб було чітко вказано, що за хакерськими нападами на американські політичні установи стояв особисто президент РФ Володимир Путін.

Представлений документ має на меті "надіслати чіткий меседж", що не тільки демократи, але й ключові республіканські сенатори продовжують наполягати на покаранні Росії через її агресивну поведінку. Проект закону також підкреслює інше ставлення американського політикуму в розріз бажанню обраного президента Дональда Трампа зблизитися у відносинах з Кремлем.

Нові санкції вводитимуть заборону на видачу віз та замороження активів тих, хто підриває кібербезпеку державної або приватної інфраструктури і демократичних інститутів США. Обмеження можуть також охопити угоди з російськими оборонним і розвідувальним секторами, "потенційно ускладнюючи для банків ведення бізнесу з російськими військовими і шпигунськими агентствами".

Окрім того, законопроект закріплює санкції адміністрації Барака Обами проти Росії, введені у відповідь на втручання РФ у вибори та її спробу анексії українського Криму в 2014 році. Документ також заборонятиме будь-які дії, що мають на увазі визнання російського суверенітету над Кримом.

Раніше сьогодні повідомлялося, що у Сенаті США готується законопроект щодо нових санкцій проти Росії у відповідь на хакерські атаки і військову агресію в Україні та Сирії. У розробці документа беруть участь кілька сенаторів від демократів і республіканців. Згідно з даними Reuters, законопроект покликаний заморозити активи і заборонити видачу віз людям, "які беруть участь у соціально значущих заходах, що підривають кібербезпеку державної або приватної інфраструктури і демократичних інститутів". Так, документ заморозить 20 млн доларів американських інвестицій у розвиток нафтових і газових ресурсів Росії.

Також планується запроваджувати санкції проти людей, які працюють у російському оборонно-розвідувальному секторі, які можуть переконати міжнародні компанії співпрацювати з Росією. Законопроект також встановлює нові санкції з питань України та Сирії.

facebook

Посилання по темі:


Байден заявив, що на хакерські атаки Росії США відповіли секретними операціями
// NEWSru.ua // Світ // 6 cічня 2017 р.


Розвідка США впевнена, що Кремль втручається у виборчі процеси Штатів і Європи
// NEWSru.ua // Світ // 5 cічня 2017 р.


Сенатори США готують закон про нові санкції проти РФ
// NEWSru.ua // Світ // 5 cічня 2017 р.


Путінська економіка і сам Путін мають заплатити за дії Росії значну ціну - сенатор Грем
// NEWSru.ua // Світ // 31 грудня 2016 р.


Обама заявив про припинення хакерських атак після погроз Путіну "серйозними наслідками"
// NEWSru.ua // Світ // 17 грудня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 08:58
У пікові січневі морози зламалися 10 швидкісних потягів
// Україна


]]>
]]>
Вівторок, 24 cічня 2017 р.  

Остання новина – 08:58


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017