]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Світ // Вівторок, 22 листопада 2016 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Міноборони Польщі заявило про початок розгортання в країні військ НАТО

час публікації: 22 листопада 2016 р., 20:59
останнє оновлення: 22 листопада 2016 р., 20:59
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив про початок розгортання військ НАТО в Польщі.

Про це повідомляє "Радіо Польща".

Мацеревич, перебуваючи з візитом в Ізраїлі, зазначив, що в кінцевому рахунку в особовий склад воєнізованої батальйонної групи увійдуть 1200 солдатів, у тому числі тисячі американців.

Передбачається, що розгортання союзницьких військ з дислокацією в Ожиші у Вармінсько-Мазурському воєводстві завершиться в січні 2017 року.

Міністр оборони Польщі нагадав, що в Польщі буде знаходиться командування всіх батальйонних груп, покликаних зміцнити східний фланг НАТО.

Мацеревич також повідомив, що американські війська, які будуть дислокуватися в Польщі, будуть змінюватися кожні 9 місяців.

Міністр нагадав, що на додаток до батальйонної групі в Польщі також буде розміщуватися важка танкова бригада США, що налічує чотири з половиною тисячі солдатів.

Як повідомлялося, наприкінці жовтня міністр оборони США Ештон Картер заявив, що батальйон сухопутних військ США буде перекинуто з Німеччини до Польщі в рамках розширення військової присутності сил НАТО в Східній Європі. Голова Пентагону нагадав, що таке рішення було прийнято членами Північноатлантичного альянсу на липневому саміті у Варшаві.

За словами Картера, в Польщу буде спрямована батальйонна оперативно-тактична група, що складається приблизно з 900 військовослужбовців, з полку, що базується в Німеччині. Як уточнив Картер, американські військові прибудуть до Польщі в квітні 2017 року та розмістяться у міста Ожиш (Вармінсько-Мазурське воєводство) на північному сході країни.

Чотири батальйону НАТО - по одному в Естонії, Латвії, Литві та Польщі - будуть з 2017 року розміщені в країнах, що межують з Росією, на постійних базах на ротаційній основі, зазначалося в рішенні саміту. Присутність союзників буде постійною, але особовий склад буде змінюватися.

facebook

Посилання по темі:


Естонія домовилася з Францією про розміщення додаткової групи військових і бронетехніки на своїй території
// NEWSru.ua // Світ // 20 листопада 2016 р.


У НАТО розповіли, як захищатимуть Чорне та Балтійське моря
// NEWSru.ua // Світ // 26 жовтня 2016 р.


Британія переправить в Естонію танки і 800 військових
// NEWSru.ua // Світ // 26 жовтня 2016 р.


США збільшили бюджет програми стримування агресії РФ
// NEWSru.ua // Світ // 23 вересня 2016 р.


До Латвії прибули 60 військових США і 5 вертольотів у рамках ініціативи Strong Europe
// NEWSru.ua // Світ // 13 липня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 08:58
У пікові січневі морози зламалися 10 швидкісних потягів
// Україна


]]>
]]>
Вівторок, 24 cічня 2017 р.  

Остання новина – 08:58


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017